Міжнародний день числа Пі

Міжнародний день математики, Міжнародний день числа Пі - крута нагода перевірити власні математичні знання та навички. Напередодні учні 7-х класів зробили спільну фотографію у дворі ліцею. Але яку!
14 березня у ліцеї на уроках та перервах відчувалася атмосфера, яка була наповнена магією, таємничістю, азартом, допитливістю, творчістю. День пройшов під гаслом ««Навколо числа π.: історії, міфи, цікаві факти» Ярослава Наконечна разом з 7-Б класом на уроці фізики розвивали математичну компетентність при розв'язуванні задач на Закон Архімеда та застосування числа Пі при розв'язуванні задач фізичного змісту.
Віта Саранчук провела вікторину у 6-Б класі «На дні народженні у числа Пі». Учні дізналися історію свята та цікаві факти про найважливішу математичну константу. У записі числа Пі діти намагалися знайти дату свого народження та номер телефону, встановили рекорд у класі на запам'ятовування цифр після коми.
Владислав Братко підготував для учнів 9-х та 5-х класів різноманітні завдання, за допомогою яких розшифрували ще більше цифр числа Пі, ще більше згуртовувалися, коли виконували математичні завданнями, які вимагали творчості, креативності, математичної компетентності.
Ольга Босенко з учнями 9-А класу на уроці говорили про цікаві факти, пов'язані з магічним числом.
Світлана Ліпач з учнями 7-Б, 8-В та 8-Д класів виготовляли макети числа Пі. Діти досить креативно підійшли до підбору матеріалу для виготовлення виробу. З учнями 10-А, Б класів обмінювалися враженнями , який саме цікавий факт про магічне число їх вразив, писали «Пі-вірш».
Людмила Рознюк змогла об'єднати на перервах усіх учнів 5-х та 7-х класів навколо плакату співпраці «Число Пі». Результат вразив усіх! З учнями 11-А класу розглянули тему «Число Пі в геометричних формулах», для 10-В та 7- Г класів були проведені цікаві вікторини та інформаційні хвилини.
На практиці учні 7-В класу з Наталією Юрченко дізналися, як у минулому визначали значення числа Пі. До того ж перерви з вчителем проходили з користю. Не забули про гру в Дартс, яка прекрасно розвиває координацію рухів і техніку усного рахунку.
Сьогодні усі ліцеїсти з цікавістю досліджували та пізнавали нове і все завдяки магічному числу Пі!
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings