![](/sites/sch20.vn.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/3d9786e3-c00c-48a2-9520-84e3e37e17fd.jpg?itok=OKV3fQdo)
Майстер-клас з петриківського розпису.
У межах традиційного Великоднього ярмарку Добра було проведено майстер-клас з петриківського розпису для дітей з числа ВПО. Дякуємо Творча Студія МАГІК за незабутні емоції та святковий настрій наших учнів!
У межах традиційного Великоднього ярмарку Добра було проведено майстер-клас з петриківського розпису для дітей з числа ВПО. Дякуємо Творча Студія МАГІК за незабутні емоції та святковий настрій наших учнів!