«Maths is the Queen of Knowledge-4»

16 березня в рамках тижня математичної компетентності Наталія Петровська провела урок німецької мови в 9-В класі на якому учні навчилися працювати з числом, а також числовою інформацією. Вирішували логічні завдання, а також відповідали на запитання, застосовували досвід математичної діяльності для розв'язування навчально-пізнавальних і практино зорієнтованих задач.
Оксана Трач сьогодні разом з учнями 1- Д класу створювали квітку " All about me". На уроці учні рахували, складали та розв'язували приклади англійською мовою, співали та повторювали кольори. Учні представляли свої квітки та розповідали про себе.
Учні 2-В класу з Ларисою Редчук полюбляють математику навіть на уроках англійської мови. Під час вікторини " І (heart) Maths", діти рахували, логічно міркували, обчислювали приклади та грали в математичні ігри "Кішки- мишки", "Стаканчики" та гру на пазлах " Стрибай та обчислюй".
Учні 4-Г класу з Альоною Матюхою цікаво та весело розширювали свій кругозір з математики в інтелектуальній грі "Математичний калейдоскоп". Працювали із "Щоденними 3" (Daіly 3), розглядали математичні ситуації із повсякденного життя, розвивали швидкість обчислень, логічного мислення, уваги, уяви та спостережливості.
Виховували згуртованість, повагу до однолітків та їх думки.
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings