«Maths is the Queen of Knowledge-3»

Незважаючи на неспокійний день, сьогодні вчителі англійської мови продовели заплановані заходи у рамкках Тижня іноземної мови. Лариса Редчук у 2-Г класi провела математичну гру " Lego is fun". Адже, саме LEGO здатне навчити мислити критично в повсякденному житті. На заході учні користувалися Lego і повторювали вивчений матеріал. «Шість цеглинок» - це технологія навчання, яка допомагає дітям тренувати пам'ять, розвивати моторику і творчо мислити.
Ольга Протосовицька провела інтегрований урок англійської мови та математики "Визначні місця Лондона" з метою формування в учнів уявлення про столицю Великобританії, поглиблення знань про визначні місця Лондона та підтримки інтересу до вивчення англійської мови.