«Maths is the Queen of Knowledge-2»

До проведення тижневика іноземної мови «Maths is the Queen of Knowledge» спрямований на розвиток математичної компетентності долучилися учні початкової та старшої школи. Сьогодні в 3-Д Світлана Шевченко провела інтегрований урок англійської мови та математики "Mask Masquerade" Учні вивчили математичні терміни, побували в казковому лісі, виконуючи завдання та обираючи маски тварин, обчислювали периметр трикутника англійською, отримували елементарне уявлення про дроби.
Ірина Слободянюк провела урок у 6-б класі на тему: "Інтегрований урок англійської мови та математики на тему "Магазини та покупки. Гроші."
Учні ознайомилися з новою лексикою по темі "Гроші", дізналися, як називаються гроші у англомовних країнах, виконували різноманітні вправи. На кінець уроку учні навчилися складати діалог про ощадливе використання коштів під час покупок.
Олена Гнатенко провела урок в 7В класі на тему «Україна». Продовжували вивчати тему, пов'язуючи її з математикою. Вивчали математичні символи. Виконували та складали приклади, задачі із площею країни, довжин річок, кількістю населення, визначали різницю в числах між столицями України та Великої Британії.
У 3 -Д класі відбувся захід під назвою "Geometrical shapes in the town" з Марією Дерегуз. Учні вивчали геометричні фігури, розповідаючи про містo. Отримали книжкові закладинки з назвами геометричних фігур і назв будівель. Також виготовляли 3D Paper City. Урок був сповнений творчості і креативності.
14 березня відзначається день народження Альберта Ейнштейна, видатного фізика-теоретика та автора теорії відносності. Виявляється, що дні народження притаманні не тільки людям, а й числам. Таким є число π. Його день народження (або його ще називають День пі) святкується чотирнадцятого березня. Для учнів 10-А класу був проведений позакласний захід «День народження числа π»
До Міжнародного дня числа Пі Лариса Редчук з учнями 4-В класу провела майстер клас по виготовленню Пі- браслета. Діти познайомилися з історією виникнення числа Пі, слухали мелодію числа Пі, співали математичну пісню, виконували математичні завдання та виготовляли Пі-браслет.
Ярослава Наконечна разом з 7-Б класом, на уроці фізики розвивали математичну компетентність при розв'язуванні задач на Закон Архімеда, та застосування числа "пі" при розв'язуванні задач фізичного змісту.
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings