Конференція "Чому потрібно сортувати сміття"

У рамках тижня формування і розвитку екологічної компетентності "Екологічна мандрівка", вчитель географії та біології Місяць Світлана Михайлівна провела онлайн-конференцію з учнями 7-В класу на тему "Чому потрібно сортувати сміття?"
Всі учасники брали активну участь у обговоренні проблем зменшення відходів, сортування і переробки сміття. Учні підготували цікаву інформацію, презентації, відеоролики з даної теми. Обговорили досвід сортування сміття в нашій школі. Світлана Михайлівна наголосила на тому, що сьогодні проблема сортування сміття є актуальною не лише для нас, а й для збереження нашої планети для майбутніх поколінь. Сподіваємось така корисна інформація допоможе у наших учнів сформувати екологічну компетенцію, а головне на власному прикладі поширювати цей досвід та популяризувати ідею роздільного сортування відходів, що наші діти активно пропагують серед мешканців мікрорайону та міста. Долучайтесь і ви!