IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

З 8 до 12 квітня 2024 року у Львові проходив ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. У ньому взяли участь понад 120 школярів 8-11 класів з усіх областей України.

Вінницьку область від нашого закладу представляли дві учениці, які продемонстрували високі результати.

Зокрема, диплом учасниці отримала РЕМБАЙЛО МАРІЯ, учениця 11-В класу.

А також, завдяки відмінним знанням та наполегливій підготовці була підкорена найважливіша вершина!

Диплом ІІІ ступеня отримали ОЦАЛЮК ТЕТЯНА, учениця 9-Г класу!

Щиро вітаємо з перемогою в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та нагородженням дипломом ІІІ ступеня! Дякуємо МУКОМЕЛ ОКСАНІ ВІКТОРІВНІ, учителю біології, педагогу - майстру улюбленої справи, за підтримку та розвиток талантів.

Ми горді тим, що маємо розумних та талановитих дітей, тому наше місто і область мають майбутнє.

Нехай ці перемоги стануть лише початком нових досягнень!

Дякуємо Збройним Силам України за можливість вчитися і навчати!!!!