Інтеркультурність або толерантне ставлення один до одного!!!

Інтеркультурность. Що це таке?
Інтеркультурність - це взаємообмін культурними досягненнями між людьми різних національностей, віросповідання та політичних поглядів. Просто кажучи, це встановлення зв'язків між різними групами людей, які мають різні погляди на життя.
16.11 - Всесвітній день толерантності. В цей скрутний для нас час, нам особливо, потрібно бути толерантним один до одного. Ми не повинні забувати про просте живе спілкування, співпереживання та повагу один до одного.
Давайте з'ясуємо :
1. Чи потрібно це людству сьогодні?
2. Що потрібно робити , аби встановлювати зв'язки з різними групами людей?

1. Сміливо можемо сказати - Так! Тема інтеркультурності актуальна у наш час. В світі існує безліч різних груп людей, у всіх сферах діяльності людини. Візьмемо до прикладу - віросповідання. У світі існує багато віросповідань, які відокремлюються на окремі групи. Приклади: християни, католики, мусульмани, євреї та багато інших. Усе це - окремі групи людей, так як в них різні обряди , звичаї та традиції. Але найголовніше, що їх об'єднує - це спілкування один з одним. У них немає, такого, що "Я католик, і не буду спілкуватися більше ні з ким, тільки з католиками" , а навпаки наше суспільство , робить усе, аби люди не зважали на особливості іншої людини. Щоб люди вільно спілкувалися, не дивлячись ні на віросповідання, ні на національність. Аби усі ми - були рівні між собою!

2. Найперше, що потрібно, - це бути толерантним до інших. Це перше і найголовніше правило сьогодення. Людина не має дивитися на національність людини чи політичний погляд, а розуміти, що перед нею стоїть така ж людина , як і вона. Але, не потрібно забувати про особливості групи, до якої належить ця людина. Наприклад, в деяких віросповіданнях жінкам заборонено розмовляти з чоловіками. Ми це повинні розуміти та прийняти , бо людині це важливо і людина хоче так робити.
Отже , дуже круто, що в нас час є люди з різними вподобаннями, які можуть спілкуватись без бар'єрів. Пишіть вашу думку в коментарях. Будьте здорові та носіть маску на носі.
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings