Інтерактивні ігри та майстер класи в рамках екологічного марафону "Ми творимо планету власноруч"

У межах екологічного марафону "Ми творимо планету власноруч" педагог-організатор Віталія Чечельницька спільно з представниками учнівського самоврядування Аріною Поліщук, Олександрою Мазур, Анною Кушнір та Дмитром Куделічем провели інтерактивну гру " Коли сумує Земля, коли Земля радіє?" для учнів та учениць 3-х класів. Учасники освітнього процесу дізнались цікавинки про екологію та шляхи вирішення її проблем. Учні та учениці були активними, відгадували загадки та навчились важливим навичкам збереження природи.

Для учнів 7-х класів був проведений майстер-клас "Екологічний лайфхак: відпрацьованим речам - друге "дихання!" . Учасники освітнього процесу ознайомились з поняттям "екологія", дізнались про екологічні маркування, розкрили проблеми екології. З учнями була проведена гра "Правильне сортування сміття" під час якої учні зрозуміли, що кожен маленький крок в напрямку екологічної свідомості має велике значення для майбутнього нашої планети 🌿🌱