ІІ день тижня англійської мови "Cultural Diversity "

14 листопада ми продовжуємо Тиждень англійської мови. Сьогодні вчителі знову дивували цікавими заходами та уроками.Учні 4-А класу разом з Оксаною Трач цікаво та весело провели захід присвячений Всесвітньому дню доброти на тему "Spread kindness everywhere". Учні збагатили свій словниковий запас, вчились ввічливому спілкуванню, робили компліменти один одному на англійській мові, створили квітку доброти та зіграли гру "Yes or No".
5-Є клас разом із Віолеттою Суліменко провели цікавий урок «My home is my castle»! За допомогою різних вправ вдосконалили вивчені лексичні одиниці та дізналися цікаву інформацію про визначні будівлію А створюючи власний інтер'єр кімнат, дехто навіть захотів стати дизайнером у майбутньому!
Слободянюк І.С. провела інтерактивний виховний захід у 8-Б,Г,Д класах на тему "Школа вчора, сьогодні, завтра". Для удосконалення знань по темі було використано різноманітні онлайн ресурси.
У 7- В класі було проведено урок зарубіжної літератури з Інною Андреєвою на тему «Друга світова війна в європейській поезії. Вірші про Другу світову війну. Виразне читання поезій». Урок сприяв вихованню у здобувачів освіти любові до людей, своєї країни, поваги до історичного минулого.
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings