І день тижня англійської мови "Cultural Diversity "

13.11.2023 розпочався тиждень англійської мови на тему "Cultural Diversity ".
13 листопада відзначають Всесвітній день доброти. Саме у цей день в 2-Г класі відбувся урок на тему «Good always wins». Школярі з задоволенням відповідали на питання, читали відомі прислів я про добро і дружбу. А також захоплено виконували творче завдання «The Power of Kindness», що дозволило учням запам ятати найбільше правило життя - добро завжди перемагає.

У всесвітній день доброти учні 4-А класу спільно з Алєксєєвою Аурікою на уроці з ЯДС обговорили чому добро у наш час є настільки важливим. Поділилися одне з одним вчинками якими пишається кожен із них.
Спробували подарувати добро своїм однокласникам за допомогою подарунків-компліментів.
Переконалися, що від добрих вчинків навіть кактус розквітає 🌵🌸
В 2-В класі був проведений урок «Раз добром зігріте серце - вік не охолоне»
У Всесвітній день доброти учні здійснили уявну подорож до Країни Доброти, яка залишила у пам яті дітей яскраві враження, позитивні емоції. Учні, сидячи за партами, одночасно подорожували і стали мандрівниками країни, де навкруги панує гармонія доброти. Заселили потяг своїми добрими справами, вчинками. Виготовили поробку «Добре серце»
Основний позитивний момент даного заняття - подорожі полягає в тому, що учні відчули себе мандрівниками, які вирішували важливу проблему сьогодення: як зробити так, щоб у нашому світі стало якомога менше зла.
Для 4-Б класу, до Дня доброти, Лариса Редчук провела виховний захід "Кошик добрих справ".
Учні переглядали відео, читали вислови, співали пісні, отримали браслети із завданням, розповідали та записували свої добрі вчинки та справи на квітах, яких зібрали повний кошик. Ми віримо, що "Добро врятує світ".
Для перегляду відео натисніть на картинку