"Гармонія чисел - гармонія звуків"

Другий день тижня розвитку компетентності навчання впродовж життя "Територія успіху" пройшов під гаслом "Гармонія чисел - гармонія звуків". Співзвуччя фізичного світу і людського суспільства в ідеалі має бути гармонійним. І уроки, проведені сьогодні, сприяли створенню цієї гармонії.
У 3 -Д класі Літв'яковою Інною та Часник Тетяною був проведений бінарний урок з мистецтва на тему «Ляльки та іграшки в житті та мистецтві». Учні познайомились з поняттям «симфонія», уважно слухали, характеризували музику частин симфонії, чітко відтворювали ритмічні послідовності, були активні в колективній творчій діяльності: грали на музичних інструментах, старанно співали. Висловлювали власне ставлення до мистецьких творів та картин, згадували свої улюблені іграшки, а потім намагались відтворити їх зображення. Урок був наповнений емоціями та радістю.
Учні 1-Б класу разом з Тетяною Гусак цікаво та пізнавально провели урок на тему "Магія чисел". Діти дізналися цікаві факти про цифри, розв'язували логічні задачі, працювали з цеглинками, танграмами.
У 8 - В класі Тітова Ольга провела урок на тему "Стильовий синтез. Творчість Тараса Шевченка і Миколи Лисенка." Учні ознайомились з особливостями синтезу музичного та образотворчого мистецтв на прикладі творчості Т.Шевченка та М.Лисенка; характеризували художньо-образний зміст мистецьких творів, формулювали власні враження, отримані під час спілкування із мистецтвом; розвивали естетичний смак. Переглядали відеоматеріал та сприймали музичні твори. У цьому ж класі був проведений Тітовою Ольгою та Мазарчук Аллою майстер-клас з виготовлення корисних для здоров"я цукерок з сухофруктів "Смак дня». Діти дізналися секрети створення таких солодощів, зробили різні варіанти цукерок і за чашкою запашного чаю провели дегустацію своїх шедеврів.
У 6-Б класі Циркун Галина провела урок на тему " Астрід Ліндгрен «Міо, мій Міо». Перемога добра над злом. Образи головних героїв твору". Виконали ряд вправ на розвиток емоційного інтелекту здобувачів освіти.
У 5-Д класі Рознюк Людмила провела урок «Гармонія чисел при розв'язуванні вправ на всі дії з натуральними числами і десятковими дробами». Учні підвищили свій інтелектуальний рівень , упевнились, що для математики характерні практика, краса ідей, досконалість. Зробили висновок, що математика - це об'єкт гармонії.
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings