Екологічного форум

24 жовтня на базі ВДПУ ім. М. Коцюбинського відбувся перший екологічного форуму для учнів та педагогічних працівників ЗЗСО міста Вінниці. Учитель біології Ігор Церковний та учень 10-А класу Крижанівський Віталій презентували свій науково-дослідницький проект «Компола». Далі продовжив виступ гість із м. Києва Кирило Томляк, який презентував на загал всеукраїнський проект «Кліматичні краплі» - додаток екологічно дружніх вчинків. Про досвід використання мобільного додатку та участь у даному проекті розповідали Vladyslav Kachur та Олег Слушний.
Мобільний додаток "Кліматичні краплі" відстежує та винагороджує екологічно-дружні вчинки громадян з метою захисту довкілля та клімату планети. «Зелені» вчинки учасників платформи відстежуються та переводяться в електронні бали, з подальшим їх обміном на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності партнерів платформи. Додаток переводить у бали рух велосипедом, заходи з утеплення будівель та виробництво сонячної електроенергії. Отримані бали можна обміняти на безкоштовні напої у партнерів додатку.
Мобільний додаток «Кліматичні краплі» є технічною основою шкільного конкурсу, в рамках якого шкільні громади провадять навчання з питань змін клімату, здійснюють еко-дружні вчинки та проекти, та обмінюють зароблені краплі на знижки та призи партнерів додатку.
У 2019 році вдруге проходить конкурс найкращих учнів, вчителів та школи, що стають вуглецево-нейтральними через практичне втілення кліматично-дружніх вчинків та проектів з використанням мобільного додатку "Кліматичні Краплі".
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings