Еко-ярмарок "Магічні перетворення"

В рамках тижня розвитку екологічної компетентності 26.11.2021р, вчитель хімії: Сольська Л.П., провела екологічний ярмарок: «Магічні перетворенння» для учнів 3-А класу (кл. керівник: Сиротіна О.Л.). Саме така зустріч було організована для учнів, які третій місяць навчання за програмою НУШ, працюють під гаслом: «Чарівні перетворення». Діти підготувалися заздалегідь, принесли із собою живі білі квіти які пофарбували вдома в різні кольори за допомогою барвників, а також до кожної літери слова ХІМІЯ вивчили вірш.
Під час екоярмарку, маленькі дослідники, спостерігали за різноманітними хімічними реакціями, магічними перетвореннями, які підготувала для них вчителька хімії. Діти були дуже активними, висловлювали свої думки про позитивний і негативний вплив нашої життєдіяльності на навколишній світ, обговорювали природні явища та процеси які відбуваються в світі. Ми впевнені, що нові знання та позитивні емоції, які отримали всі учасники заходу, сприятимуть позитивному ставленню дітей до природи.