День Святого Патрика

17 березня учні 2- А класу разом із Оксаною Трач долучились до святкування Дня Святого Патрика. На уроці учні створювали лепбук, дізнались традиції та походження свята, співали та весело провели час. Креативний та яскравий лепбук, створений власноруч, узагальнив знання про свято, залишив згадку для учнів.
Яскравих барв веселки додали в цей день учні 1-Б класу із Віолеттою Суліменко: добре повеселилися на "Maths Вreak" , поєднуючи англійську з математикою. Діти швидко впоралися з усіма логічними і математичними завданнями, закріпили вивчену лексику, розвивали інтелектуальні та пізнавальні здібності, культуру спілкування і готовність допомогти один одному. Так тримати!
Веселкою сяйнув і проєкт 4-Г класу з Альоною Матюхою «Чарівний світ чисел». Учні створили креативні малюнки із цифр. Вони зуміли побачити математику довкола себе, створили середовище чисел на папері.
Барвисту мандрівку продовжив 3-В клас із Ларисою Вовк. Під час інтелектуальної квест-гри "Математичні доріжки-цікавинки" розгадували ребуси, розв'язували логічні задачі, розшифровували секретну абетку, працювали з геометричним матеріалом, складали словосполучення з розрізаних букв, повторили англійський алфавіт та рахунок англійською 10-100.
Кольори заграли й на інтегрованому уроці математики й англійської "Where can I Go with Maths?" в 5-Д класі із Мариною Сішко. Упродовж уроку тему пов'язували з математикою: вивчали математичні символи, складали та виконували приклади, задачі, працювали із мультимедійною дошкою.
Чорну й білу барви вплели учні 4-Г класу зі Світланою Шевченко на вікторині "Maths Is Around Us" із шашковим турніром. Учні спершу розв'язали логічні задачі, а далі застосували логіку у грі в шашки. Коментували гру англійською: "Move!", "It's my turn!" тощо. У шашковому турнірі брали участь і вчительки Світлана Шевченко й Альона Матюха.
Таким чином, розвиток математичної компетентності на уроках англійської мови додає неймовірних барв у процес пізнання.
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings