День 4. Гармонія Перемоги!!!

ОСВІТНІЙ ХАКАТОН 2023
День 4. Гармонія Перемоги.
👩‍🏫Дивовижний день в ліцеї! За традицією Фестивалю Партнерства у День самоврядування у закладах освіти відбувається обмін освітніми ролями ✨
Учні взяли на себе ролі вчителів, а батьки стали наставниками! 🎓👩‍🏫
Чи легко бути учителем? Саме на це питання шукали відповіді учні нашого ліцею в День самоврядування. Вони проводили уроки із різних предметів. Готувалися і хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але успішним. Учні ділилися враженнями, запитували одне одного, розповідали про важкі і веселі моменти під час уроків. Вони ніби справжні вчителі радилися і робили висновки. Кожен мав можливість побачити і подумати про те, що бути вчителем не так вже й легко, як багато хто думає, але дуже приємно. Особливо коли ти отримуєш віддачу від своїх учнів. Новий педагогічний колектив упорався із поставленим завданнями.
Це був неймовірний день, наповнений емоціями та несподіванками 🌟 Дякуємо всім, хто зробив цей день особливим! 🌈📚
#Освітній_ХАКАТОН_2023
#Утвори_Освітнє_Коло