Декадник толерантності!!!

Толерантність -це мова порозуміння та спілкування.
Cпілкування - це складний процес встановлення та розвитку контактів між людьми, взаємодії особистостей, в основі якого лежить обмін думками, почуттями, волевиявленнями з метою інформування.
Саме тому учні 11-А класу, отримуючи різні завдання, потрапляючи в різні ситуації, пам'ятали, що спілкування повинно базуватися на принципах поваги, довіри, взаєморозуміння. Адже успіхи людини в житті, її взаємини з іншими членами суспільства залежать від уміння спілкуватися.
Толерантність - це важливе людське поняття, яке означає терпимість, повагу до думок і переконань інших людей, навіть якщо вони не збігаються з вашими.
Учні 5-Є класу разом з Ларисою Куксою дізнавались про важливість толерантності, урок був цікавим і захоплюючим. Учні виконували цікаві завдання, які допоможуть застосувати отримані знання в реальному житті, дізналися про різні ознаки толерантності, робили квітку толерантності, яка є символом цього важливого поняття. На кожній пелюстці квітки, діти писали свої думки про те, що таке толерантність. Учні домовилися, що будуть завжди пам'ятати про важливість толерантності і будуть жити в мирі та злагоді з іншими людьми.
Отже, толерантність - це не просто знання, це вміння, яке потрібно розвивати. Давайте будемо вчитися бути толерантними, щоб наш світ став кращим місцем для всіх людей.
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings