Будівництво спортивного ядра на території школи №20

Будівництво спортивного ядра на території школи №20, це можливість для дітей змалку звикати до активного способу життя - в сучасних комфортних умовах. Оновлена спортивна база школи матиме поле для міні-футболу з трибуною, майданчики для гри у баскетбол, волейбол, теніс, для стрибків у довжину, а ще - гімнастичний та тренажерний, також облаштують бігові доріжки. Поруч буде зона для відпочинку. Увесь комплекс буде освітлений та під відеонаглядом. Сергій Моргунов, впевнений, що обрали правильний пріоритет, коли взялись осучаснювати шкільні стадіони та будувати нові дитячі та спортивні майданчики по всьому місту, і будуть це робити й надалі. До речі, заняття спортом підвищують рівень "гормонів радості" в організмі.