![](/sites/sch20.vn.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/1_19.jpg?itok=NoU69MFq)
Благодійний фестиваль stem-проєктів «Maker-fast”
У комунальному закладі «Вінницький ліцей № 20» пройшов благодійний фестиваль stem-проєктів «Maker-fast”! Учні старших класів разом з своїми наставниками презентували дива фізики, хімії та технології, а також запросили на майстер-класи початкову школу! Усі відвідувачі фесту змогли задонатити кошти на ЗСУ та отримати феєричні враження!
З вірою в перемогу