Екологічний форум 2021

«Синергія партнерства на шляху збереження здоров'я дитини»
Open air екологічний форум «СИНЕРГІЯ ПАРТНЕРСТВА НА ШЛЯХУ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ'Я ДИТИНИ» (28.09.2021 р.). Відкритий обмін педагогічним досвідом колективів комунальних закладів «ДНЗ № 17 ВМР» та «ЗЗСО № 20 ВМР».

Під час екофоруму керівники закладів дошкільної освіти ВМТГ мали змогу удосконалити рівень теоретичної та практичної підготовки щодо аспектів наступності між дошкільною та початковою ланкою освіти на шляху збереження здоров'я дитини в умовах сьогодення на засадах екологічно свідомої моделі виховання, знайти однодумців для реалізації спільних проєктів.

Участь у квесті «Teambuilding, як основа успішного партнерства» надала можливість керівникам визначити основні правила прийняття складних рішень в колективах, ознайомитися з новими комп'ютерними технологіями у сфері освіти; ефективними способами зняття емоційної напруги, оздоровчими вправами.

У режимі нон-стоп учасники відвідали воркшопи миловаріння, малюнки кавою, виготовлення овочевих та фруктових букетів, еко парфумів, виробів з трави.

Завершенням екофоруму став флешмоб «Україна - це ми!».

Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings